Ekran szczegółów informacji
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Starosta Powiatu
Wacław Jan Strażewicz
pok. nr 15
tel. 429-28-71
Wicestarosta Powiatu
Mirosław Dariusz Drzażdżewski
pok. nr 13
tel. 428-55-06
Sekretarz Powiatu
Ewa Gudel
pok. nr 208
tel. 428-59-58 wew. 31
Skarbnik Powiatu
Elżbieta Makar
pok. nr 9
tel. 428-59-58 wew. 56
Przewodniczący Rady
Lech Mrozinkiewicz
pok. nr 6A
tel. 428-59-58 wew. 55
Sekretariat
Iwona Augustynowicz
pok. nr 13
tel. 428-59-58
fax 428-55-06
Biuro Rady Powiatu
Barbara Mikołajczyk, Agnieszka Jarocka
pok. nr 6
tel. 428-59-58 wew. 25
Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
Małgorzata Jasińska – Naczelnik
pok. nr 209
tel. 428-59-58 wew. 27
Jacek Szepiłło – Stanowisko ds. obronnych
pok. nr 210
tel. 428-59-58 wew. 33
Anna Ciulewicz – Stanowisko ds. administracyjno – gospodarczych
pok. nr 210
tel. 428-59-58 wew. 33
Justyna Bylczyńska - Kintop – Stanowisko ds. kadrowych
pok. nr 208
tel. 428-59-58 wew. 24
Sławomir Maculewicz – Informatyk
pok. 224A
tel. 428-59-58 wew. 35
Czesław Gudan – Kierowca
pok. nr 210
tel. 428-59-58 wew. 33
Wydział Finansowy
Wiesława Jakimowicz - Zastępca głównego księgowego
pok. nr 10
tel. 428-59-58 wew. 39
Halina Skiparys, Irena Burzyńska, Magdalena Nakoneczna, Małgorzata Siemieniak, Wioletta Brulińska
pok. nr 10
tel. 428-59-58 wew. 39
Bogusława Bolesławicz – Kasa
pok. nr 8
tel. 428-59-58 wew. 30
Wydział Komunikacji
Karol Obolewicz - Naczelnik
pok. nr 4C
tel. 428-59-58 wew. 50
Czesław Janowski, Marek Szymczyk, Paweł Gawlik - rejestracja pojazdów
pok. nr 4A
tel. 428-59-58 wew. 23
Alfreda Szeląg, Paweł Opar - prawo jazdy
pok. nr 4B
tel. 428-59-58 wew. 34
Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa
Jerzy Bujno – Naczelnik
pok. nr 219
tel. 428-59-58 wew. 26
Kazimierz Kozak – gospodarka leśna i łowiecka
pok. nr 220
tel. 428-59-58 wew. 53
Edward Urban – rolnictwo i ochrona przyrody
pok. nr 220
tel. 428-59-58 wew. 53
Helena Ajduk – gospodarka wodna
pok. nr 221
tel. 428-59-58 wew. 54
Marzena Potomska – ochrona środowiska i gospodarka odpadami
pok. nr 221
tel. 428-59-58 wew. 54
Wydział Rozwoju
Krzysztof Paternoga – Naczelnik
pokój 212
tel. 428-59-58 wew. 37
Kamila Gaińska
pokój 211
tel. 428-59-58 wew. 59
Katarzyna Kur
pokój 211
tel. 428-59-58 wew. 59
Stanowisko ds. obsługi PFRON
Bożena Pieńkowska
pokój 11
tel. 428-59-58 wew. 36
Stanowisko ds. Kontroli Finansowej i Audytu Wewnętrznego
Urszula Radman
pokój 222
tel. 428-59-58 wew. 52
Wydział Geodezji i Gospodarki Gruntami
ul. Wyzwolenia 2, 11 - 500 Giżycko
fax. 429-18-39 wew. 42
Alina Aleszczyk – Jurek – Naczelnik
pokój 104
tel. 428-15-28
Andrzej Bruździak – gospodarka nieruchomościami
pokój 109A
tel. 428-13-38 wew. 31
Danuta Kaźmierowska – gospodarka nieruchomościami
pokój 109A
tel. 428-13-38 wew. 36
Beata Wanago – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. 429-17-57 wew. 32
Maria Makar – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. 429-17-57 wew. 37
Jolanta Stemplewska – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. 429-17-57 wew. 32
Danuta Górniewicz – ewidencja gruntów
pokój 108
tel. 429-17-57 wew. 38
Wanda Kujawska – Zespół Uzgadniania Dokumentacji
pokój 103
tel. 429-17-57 wew. 35
Urszula Kosz – Koszewska – Ośrodek Dok. Kartograf.
pokój 1
tel. 429-18-39 wew. 33
Karol Kirson – Ośrodek Dok. Kartograf.
pokój 1
tel. 429-18-39 wew. 39
Jolanta Dybaś – Pracownia Mapy Numerycznej
pokój 101
tel. 429-18-39 wew. 34
Sławomir Bajerowski – Pracownia Mapy Numerycznej
pokój 101
tel. 429-18-39 wew. 41