Ekran szczegółów informacji
Pobierz dane XMLDrukuj informacjęSzczegóły informacji
Tytuł nie wyświetlany dla informacji
Starosta Powiatu
Wacław Jan Strażewicz
pokój 15
tel. (087) 429-28-71
e-mail:
Wicestarosta Powiatu
Mirosław Dariusz Drzażdżewski
pokój 13
tel. (087) 428-55-06
e-mail:
Sekretarz Powiatu
Ewa Gudel
pokój 208
tel. (087) 428-59-58 wew. 31
e-mail:
Skarbnik Powiatu
Elżbieta Makar
pokój 9
tel. (087) 428-59-58 wew. 56
e-mail:
Przewodniczący Rady
Lech Mrozinkiewicz
pokój 6A
tel. (087) 428-59-58 wew. 55
Sekretariat
Iwona Augustynowicz
pokój 13
tel. (087) 428-59-58
fax (087) 428-55-06
e-mail:
Biuro Rady Powiatu
Barbara Mikołajczyk, Agnieszka Jarocka
pokój 6
tel. (087) 428-59-58 wew. 25
e-mail:
Wydział Organizacyjny i Spraw Obywatelskich
Małgorzata Jasińska – Naczelnik
pokój 209
tel. (087) 428-59-58 wew. 27
e-mail:
Jacek Szepiłło – Stanowisko ds. obronnych
pokój 210
tel. (087) 428-59-58 wew. 33
e-mail:
Anna Ciulewicz – Stanowisko ds. administracyjno – gospodarczych
pokój 210
tel. (087) 428-59-58 wew. 33
e-mail:
Justyna Bylczyńska - Kintop – Stanowisko ds. kadrowych
pokój 208
tel. (087) 428-59-58 wew. 24
e-mail:
Sławomir Maculewicz – Informatyk
pokój 224A
tel. (087) 428-59-58 wew. 35
e-mail:
Czesław Gudan – Kierowca
pokój 210
tel. (087) 428-59-58 wew. 33
Wydział Finansowy
Wiesława Jakimowicz - Zastępca głównego księgowego
pokój 10
tel. (087) 428-59-58 wew. 39
Halina Skiparys, Irena Burzyńska, Magdalena Nakoneczna, Małgorzata Siemieniak, Wioletta Brulińska
pokój 10
tel. (087) 428-59-58 wew. 39
Bogusława Bolesławicz – Kasa
pokój 8
tel. (087) 428-59-58 wew. 30
Wydział Komunikacji
Karol Obolewicz - Naczelnik
pokój 4C
tel. (087) 428-59-58 wew. 50
e-mail:
Czesław Janowski, Marek Szymczyk, Paweł Gawlik - rejestracja pojazdów
pokój 4A
tel. (087) 428-59-58 wew. 23
Alfreda Szeląg, Paweł Opar - prawo jazdy
pokój 4B
tel. (087) 428-59-58 wew. 34
Wydział Ochrony Środowiska, Gospodarki Wodnej i Rolnictwa
Jerzy Bujno – Naczelnik
pokój 219
tel. (087) 428-59-58 wew. 26
e-mail:
Kazimierz Kozak – gospodarka leśna i łowiecka
pokój 220
tel. (087) 428-59-58 wew. 53
Marcin Górniewicz – rolnictwo i ochrona przyrody
pokój 220
tel. (087) 428-59-58 wew. 53
Helena Ajduk – gospodarka wodna
pokój 221
tel. (087) 428-59-58 wew. 54
e-mail:
Marzena Potomska – ochrona środowiska i gospodarka odpadami
pokój 221
tel. (087) 428-59-58 wew. 54
e-mail:
Wydział Rozwoju
Krzysztof Paternoga – Naczelnik
pokój 212
tel. (087) 428-59-58 wew. 37
e-mail:
Kamila Gaińska
pokój 211
tel. (087) 428-59-58 wew. 59
e-mail:
Katarzyna Kur
pokój 211
tel. (087) 428-59-58 wew. 59
e-mail:
Stanowisko ds. obsługi PFRON
Bożena Pieńkowska
pokój 11
tel. (087) 428-59-58 wew. 36
e-mail:
Stanowisko ds. Kontroli Finansowej i Audytu Wewnętrznego
Urszula Radman
pokój 222
tel. (087) 428-59-58 wew. 52
e-mail:
Wydział Geodezji i Gospodarki Gruntami
ul. Wyzwolenia 2, 11 - 500 Giżycko
fax. 429-18-39 wew. 42
Alina Aleszczyk – Jurek – Naczelnik
pokój 104
tel. (087) 428-15-28
e-mail:
Andrzej Bruździak – gospodarka nieruchomościami
pokój 109A
tel. (087) 428-13-38 wew. 31
e-mail:
Danuta Kaźmierowska – gospodarka nieruchomościami
pokój 109A
tel. (087) 428-13-38 wew. 36
Beata Wanago – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. (087) 429-17-57 wew. 32
Maria Makar – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. (087) 429-17-57 wew. 37
Jolanta Stemplewska – ewidencja gruntów
pokój 107
tel. (087) 429-17-57 wew. 32
e-mail:
Danuta Górniewicz – ewidencja gruntów
pokój 108
tel. (087) 429-17-57 wew. 38
Wanda Kujawska – Zespół Uzgadniania Dokumentacji
pokój 103
tel. (087) 429-17-57 wew. 35
Urszula Kosz – Koszewska – Ośrodek Dok. Kartograf.
pokój 1
tel. (087) 429-18-39 wew. 33
Karol Kirson – Ośrodek Dok. Kartograf.
pokój 1
tel. (087) 429-18-39 wew. 39
Jolanta Dybaś – Pracownia Mapy Numerycznej
pokój 101
tel. (087) 429-18-39 wew. 34
Sławomir Bajerowski – Pracownia Mapy Numerycznej
pokój 101
tel. (087) 429-18-39 wew. 41
e-mail: